Bugun...

"17-25 Eylül 2020 Antikapitalist Eylem haftasınd" İLE İLGİLİ HABERLER

17-25 Eylül 2020 Antikapitalist Eylem haftasında
Antikapitalistler Platformu, küresel hareket için önem arz eden 17-25 Eylül tarihleri arası Antikapitalist Eylem haftas..
Cumartesi anneleri 807.haftası da:12 Eylül'de Kaybedilenleri unutmadı!  Unutmayacak da!
Cumartesi anneleri 40 yıldır siyasi cinayetler sonucu yitirdikleri oğlunun-kızının bir yakının akıbetini(öldürülmüşse ne..
Sınıf tahakkümünün 40 yıllık aracı: 12 Eylül darbesi / Özgür Müftüoğlu
Kapitalist sistemde darbeler, “mevcut toplumsal düzenin sınıflar arası güç dengeleri içinde, sermaye birikim rejiminin i..
Antikapitalist bir blok için çağrı
Antikapitalist bir blok için çağrı Pandemi süreciyle bir kez daha görüldüğü gibi Kaptalizmin insanlığa verebileceği hiç..
Temel Demirer Yazdı: 2020’nin 18 Mayıs’ında Ona Dair yazdı.
Hünkârca katledilen Mustafa Suphi’lerden bu yana katledilen ama boyun büktürülemeyen yoldaşlarımızdan,Denizler,12 karan..
Eylül ayında en az 145, yılın ilk dokuz ayında ise en az 1320 işçi yaşamını yitirdi
İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi Eylül/2019 raporuna göre yılın ilk dokuz ayında 1320 işçi yaşamını yitiriken, sadec..
“Yeniden Kuruluş ve İttifaklar” başlıklı Danışma Meclisimiz 14-15 Eylül’de Ankara’da toplandı.
“Yeniden Kuruluş ve İttifaklar” başlıklı Danışma Meclisimiz 14-15 Eylül’de Ankara’da toplandı. Sonuç bildirgesinde: "Dan..
Eylül ayı enflasyon rakamları açıklandı
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), eylül ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. Eylül enflasyonu aylık bazda yüzde 6.30 oran..
12 Eylül’e felsefeden Bakmak*/ Mehmet Akkaya
1980’in 12 Eylül’ünde yapılan askeri darbe, ülkemizin ekonomik, sosyal ve siyasal hayatında bir dönüm noktası olarak değ..
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli:  Halkbank döviz hilesi ile kimler zenginleşti
1 Eylül'ün Dünya Barış Günü ‘nde Emek ve Demokrasi Güçleri pek çok ilde barış için alanlara çıktı Diyarbakır Emek ve D..
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
YUKARI