Bugun...

"Efrin’in görmezden geliniş" İLE İLGİLİ HABERLER

Efrin’in görmezden gelinişi – Gokcan Aydogan, Rosa Burç, Meghan Bodette
Türkiye’nin Efrin’e yönelik saldırısı Suriye’de bir demokrasi beşiğini yok etti. Batı medyası ise olup bitenden doğru dü..
HDP Grup Başkanvekili Filiz Kerestecioğlu,'Efrin’e vali atama girişimi anayasa ve uluslararası hukuk ihlalidir’
HDP Grup Başkanvekili Filiz Kerestecioğlu, “Afrin Kurtuluş Kongresi” adıyla Antep’te yapılan toplantı ve Türkiye hükümet..
Efrîn'de onlarca kız çocuğu kayıp
İşgal altındaki Efrîn'de kaçırılan 14 yaşındaki kız çocuğunu arayan bir anne, onlarca çocuğun Türk güçleri tarafından re..
Almanya Yeşiller Partisinden  Claudia Roth:   Bu büyük Efrîn sessizliği neden?
Varna’daki zirvede Erdoğan’a verilen sıcak mesajlara tepki gösteren Yeşiller Partisi politikacısı Claudia Roth “Almanya ..
Dünyanın Bir Çok Kenttinde Binlere kişi Efrîn İçin Alanlardaydı
24 Mart Dünya Efrin Günü vesilesiyle dünya genelinde birçok kentte binlerce kişinin katılımı ile yürüyüş ve mitingler dü..
Washington’ın Efrin aritmetiği   Seth J. Frantzman
Türkiye destekli Suriyeli muhaliflerin Suriye’nin kuzeybatısındaki Efrin şehrini istila ettiği gün çekilen fotoğraflarda..
Dünya basınında TSK ve ÖSO'nun Efrin İşgali üzerine...
Türkiye, Afrin'deki YPG güçlerine karşı Özgür Suriye Ordusu ile ortaklaşa yürüttüğü operasyonda başarı sağlandığını duyu..
Türkiye’nin Efrin işgaline ilişkin…
YPG’nin Afrin’den çekilmesi ve TSK ve ÖSO’nun kente girip kontrolü ele geçirmeleri ardından, yaşanmışlıklar,yorumlar,gör..
Efrin Özerk Yönetimi:  Efrin direnişi yeni bir aşamaya geçti
Efrin Kantonu Demokratik Özerk Yönetimi, katliamların önüne geçmek için Efrin’deki sivilleri kentten çıkarma kararı aldı..
 Efrin İçin Ulusal Tutum Platformundan ve NAV-DEM'den
Hollanda’da toplanan Efrin İçin Ulusal Tutum Platformu tüm bileşenleriyle birlikte 12 maddelik tutumunu açıkladı. “Birl..
YUKARI