Bugun...

"Gerçek Milenyaller Lütfen Ayağa Kalkabilir Mi" İLE İLGİLİ HABERLER

Gerçek Milenyaller Lütfen Ayağa Kalkabilir Mi?
Ocak ayında, Buzzfeed, Anne Helen Petersen’ın yazdığı, “Milenyaller Nasıl Tükenmiş Kuşak Haline Geldi” başlıklı bir maka..
DİSK'in 50. yıl kutlamasında ‘Hayır’ çağrısı
Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu, kuruluşunun 50. yılını kutladı. Kutlamada, referandumda ‘hayır’ deme çağrısı y..
Kılıçdaroğlu:15 Temmuz kontrollü darbe girişimiydi, asıl darbeyi 20 Temmuz'da iktidar yaptı!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin olarak, "15 Temmuz kontrollü darbe girişiminden..
Brezilyalı karikatürist Carlos Latuff kaleminden “Darbe girişimi”:    'Darbeye karşı gerçek darbe'
Brezilyalı karikatürist Carlos Latuff TSK'deki bir grup askerin darbe teşebbüsünü konu alan bir karikatür yayınladı. Kar..
Tarık Ziya Ekinci yazdı:Demokrasi için birlik projesi gerçek mi?
Türkiye’de otoriterizmin ön aldığı ve demokratik yaşam için tehlike çanlarının çalmaya başladığı son günlerde demokrat a..
HDP ve  DBP Eş Genel Başkanıları:  Kirli savaşa karşı herkes ayağa kalkmalı, sesini yükseltmeli
Cizre'de bir binanın bodrum katında mahsur kalan ve 5 gündür kendilerinden haber alınamayan yaralılar için girişimlerde ..
Öğrenci Kolektifleri:  Gerçek neyse onun arkasında, barışın saflarındayız
Beyaz Show’un 15 Ocak’taki canlı yayınında “Ayşe Öğretmen yalnız değildir” sloganı atan ve “#AyşeÖğretmenBenim” yazılı p..
Diyarbakır, Silvan için ayağa kalktı
Tahir Elçi’nin katledilmesinin ardından Diyarbakır ayağa kalktı. Sur başta olmak üzere kentin pek çok noktasında gün boy..
Oyumuz Umuda! Kampanya çağrısı
1 Kasım seçimlerinde eşitliği, adaleti, özgürlüğü temsil eden HDP var. Savaş gürültülerinin, bomba seslerinin, ölümleri..
YUKARI