Bugun...

"Kadınların ifade özgürlüğü / Rosario Sanche" İLE İLGİLİ HABERLER

Kadınların ifade özgürlüğü / Rosario Sanchez
Bu korku bizi susturuyor ve uysallaştırıyor. En önemlisi de, bizi, kendisi de tecrit edilmiş, bizimle aynı endişeleri ta..
WikiLeaks kurucusu Julian Assange:   Özgürlüğü yaşayan son kuşağız
WikiLeaks kurucusu Julian Assange, "küresel ağın gelişmesiyle yakın gelecekte her bir insana ait verilerin devlet kuruml..
Dünya Basın Özgürlüğü Günü'nde Türkiye'nin durumu nasıl gözüküyor?
Bugün 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü. Birleşmiş Milletler'in ilan ettiği günde dünya çapında basın özgürlüğünün önem..
Dünyada on binlerce kişi bilim özgürlüğü için yürüdü
Dünya çapında ilk kez düzenlenen Bilim Yürüyüşü’ne on binlerce kişi katıldı. Göstericiler bilimsel gerçeklerin dikkate a..
Irak Başbakanı Haydar İbadi, Başbakan Binali Yıldırım ile yaptıkları görüşmeyi anlattı: Türkiye’ye de bizim topraklarımızı savaş için kullanamayacaklarını ifade ettik.
“Türkiye ve Hewlêr PKK’den korkuyor, çekiniyor. Bizim politikamız nettir ve Türkiye’ye de bizim topraklarımızı savaş içi..
 Yrd. Doç. Dr. Mualla Buket Soygüt,'Nazım Hikmet yaşasaydı vatan hainliğine devam ederdi'
“İfade Özgürlüğü Sempozyumu”nda konuşan Yrd. Doç. Dr. Mualla Buket Soygüt, "Bugün Nazım Hikmet'in doğum günü. Herhalde y..
AGİT: Türkiye medyasının durumu dehşet verici
AGİT Medya Özgürlüğü Temsilcisi Dunja Mijatovic, Türkiye medyasının durumunu 'dehşet verici' diye nitelendirerek Türkiye..
Ankara Katliamı sanığı:  Yetkililer bana nasıl ifade vereceğimi anlattı
IŞİD'in saldırısıyla 100 kişinin hayatını kaybettiği Ankara Gar Katliamı'nın üçüncü gününde itirafçı sanık Yakup Şahin’i..
Yalçın Doğan yazdı:Sene 2016, mevsim ilkbahar, barışa daha çok var
Üniversitede bilimsel bir tez, “Barışın inşasında kadınların rolü.” Tez dört ayrı kentte kadınların barış deneyimleri..
Alman, milletvekillerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bir mektup:‘derin kaygı duyuyoruz’
Alman milletvekilleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bir mektup yazarak, Türkiye’deki ifade ve basın özgürlüğüne ilişkin kaygıl..
YUKARI