Bugun...

"Tutuklanan 3. havilamını işçileri cezaevinden mesaj gönderdi" İLE İLGİLİ HABERLER

Çalışma arkadaşları Ceren Damar Şenel için mesaj yayımladı
Çankaya Üniversitesi Balgat Kampüsü Hukuk Fakültesi'nde sınavda kopya çeken öğrencisi Hasan İsmail Hikmet hakkında tutan..
Tutuklanan 3. havilamını işçileri cezaevinden mesaj gönderdi
İnşaat İşçileri Sendikası, aralarında sendika yöneticilerinin de bulunduğu 24 işçinin mesajını, internet sitesinden yayı..
Demirtaş, HDP'ye yönelik eleştirileriyle ne mesaj verdi?
21 aydır Edirne Cezaevi'nde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş partisini eleştirdi. Demirtaş,..
Flormar işçileri:   Seçimde emekten yana olanların yanında olacağız
Flormar kozmetik firmasında sendikalaşmak istedikleri gerekçesiyle işten atılan ve “Flormar değil direniş güzelleştirir..
Direnen maden işçileri kazandı
Zonguldak ve Bartın'daki Türkiye Taşkömürü Kurumu'nun (TTK) kendi işlettiği maden sahaları özelleştirme kapsamından çıka..
Şişecam İşçileri direnişlerini kazanımla sona erdirdi
Kırklareli’nde bulunan Şişecam Grubu’na bağlı Paşabahçe Fabrikası’ndan “istihdam fazlalığı” denilerek işten çıkarılan 91..
Yoğurtçu Parkı’nda 6 gün ve Demirtaş’tan mesaj
Diyarbakır’dan devralınan Vicdan ve Adalet Nöbeti, İstanbul’da da sona erdi. Van’a bugün taşınan nöbetin tutulduğu Yoğur..
‘Vicdan ve Adalet Nöbeti’İçin  HDP’nin Tutuklu  Eş Genel Başkanı , Demirtaş ve Yüksekdağ’dan mesaj
HDP’nin Diyarbakır’da gerçekleştirdiği “Vicdan ve Adalet Nöbeti” beşinci gününde polis ablukasına rağmen devam ederken, ..
Selahattin Demirtaş, Tutuklu bulunduğu cezaevinden:   Faşizmin panzehiri cesarettir
Tutuklu bulunduğu cezaevinden Artı Gerçek'in sorularını yanıtlayan Demirtaş, 'Sanat ve edebiyat direnişin, teslim olmama..
Açlık Grevinin 75 Gününde Tutuklanan Gülmen ve Özakça’ndan mesaj:“Biz haklıyız, kazanacağız”
CHP’li vekiller, Özakça’nın kitap sınırlaması ile ilgili itirazını aktardı: “Nuriye Gülmen ile Semih Özakça, tutulduklar..
YUKARI