Bugun...

"suruç Katliamının 4 yılı Anma Etkinliğine Polis Yine Saldırd�" İLE İLGİLİ HABERLER

2021 yılı,21 yüzyılı Sosyalizm’in filizlenip boy atığı bir yıl olması özlemi ve dileğiyle…
İnsanlığın umudu, onun mutlu geleceği olan SOSYALİZM insanlığın tek alternatifidir. Komünistlerin önündeki temel görevi ..
Lev Tolstoy Polis’e Karşı
Karantinanın ilk aylarında, dört duvar arasında sıkışıp kalan çoğu insan, kendini alışılmamış teselli kaynaklarına verir..
Ekvador’da bütçe kesintilerine karşı emekçiler sokaktaydı, polis ise saldırdı
Ekvador’da pandemi ileri sürülerek yapılan bütçe kesintilerini, ücret ödemelerindeki düzensizlikleri ve işten atmaları p..
15-16 Haziran-1970’deki bu büyük işçi direnişinin 50. yılı
15-16 Haziran büyük, bir o kadarda işçilerin, vazgeçilmez olan üretmekten gelen gücünü ortaya koyduğu onurlu, meşru dire..
Diyarbakır’da Özgür Kadın Hareketi ve Rosa Kadın derneğine Polis Baskını!
Polis, Diyarbakır’da soruşturtma kapsamında Özgür Kadın Hareketi ( TJA) aktivistlerne ve Rosa Kadın derneği üye ve yönet..
2019 hiçbir şeyi değiştiremeyen demokrasinin yılı oldu
"Seçimler herhangi bir şeyi değiştirseydi, yasaklanırdı" diyen 1968 tarihli duvar yazısı, hiç bugünkü kadar doğru olmamı..
Manisa/Salihli'de JES'e direnen halka polis-jandarma saldırdı
Salihli Hacıbektaşlı’da "sağlıklı ve dengeli çevrede yaşama hakkına ve koruma ödevi"ne kolluk saldırısı; Yaşam savunucu..
Suruç Katliamının 4 yılı Anma Etkinliğine Polis Yine Saldırdı
Suruç katliamının 4. Yılı anmak için İstanbul/Kadıköy’de gençlik örgütlerinin yapmak istedikleri anma etkinliğine polis ..
Sivas Katliamının 26. Yıl Dönümü Ardından
Bu gün Sivas Katliamının 26. Yıl dönümü. Toplumsal mücadelenin her bir öznesindeki bireyin yüreğine düşen bu kor, harar..
Sarı Yelekliler eylemlerin 8. haftasında  yine sokaklardaydı
Fransa’da Sarı Yelekliler, hareketin liderlerine yönelik gözaltılara ve hedef göstermelere rağmen eylemlerin 8. haftasın..
YUKARI